Plameny vášně (188/188) » Hlavní stránka
Hlavní stránka

Ohodnoťte seriál:

Anketa: 
BlueBoard.cz
Vítejte na stránkách plamenyvasne.borec.cz, doufáme, že se vám tu bude líbit. Můžete se zde dozvědět něco o seriálu Plameny vášně, stáhnout díly v různých formátech a dokonce vygenerovat odkazy pro použití s nějakým rapidshare downloaderem, např. FreeRapid Downloaderem, prohlédnout a stáhnout bonusový obsah, nebo diskutovat o webu a o seriálu.

O Seriálu Plameny vášně

Juan, Oscar a Franco jsou bratři, kteří mají ještě sestru Libii. Ta je mladá, krásná a zamilovaná do bohatého Bernarda Elizonda, který je o hromadu let starší než ona. Libia otěhotní, ale Bernardo má nehodu na koni a umírá. Zdrcená dívka, která se teprve nyní dozvídá, že Bernardo byl ženatý a měl tři dcery, potom spáchá sebevraždu. Její bratři chtějí pomstím sestřinu smrt a vydávají se do domu rodiny Elizondo. Tam potkají tři krásné sestry - Jimenu, Saritu a Normu. Norma je vdaná, ale její manželství s Fernandem není šťastné. Bratři plánují pomstu, nechají se zaměstnat v domě Elizondových, ale co se stane, když se do krásných sester zamilují?
Délka dílu: 43 min.

Co vás tu čeká
Právě naše počítadlo navštěvovanosti dosáhlo čísla 1000, což je veliký úspěch vzhledem k tomu, že v podstatě nikde neuvádím odkaz na tento web. Překvapilo mě to, a proto na těchto stránkách budu v nejbližší době pracovat, takže se se brzy vraťte ;-)
Uploader | 11.1.2014 12:20 | Zobrazeno 441×

Více článků »

Stáhněte si celé díly (H264)


Plameny vášně 184.mp4Plameny vášně 185.mp4Plameny vášně 186.mp4Plameny vášně 187.mp4Plameny vášně 188.mp4


Stahovat v MPEG | Stahovat v H264

Znělka

Stáhnout | Flash

Tapety a Hudba

10. Angela Maria Forero - Fiera Inquieta (Verze 1) - Stáhnout

Více tapet a hudba »

Příspěvky návštěvníků

Vítejte na nově založených stránkách o seriálu Plameny vášně. Zatím tu najdete pouze soundtrack, chystáme ale i tapety, videa, informace o seriálu, postavách i hercích a díly ke stažení, které jsou sice v nízké kvalitě, ale jiné česky nadabované nejsou k dispozici.
Uploader | 20.4.2013 21:40

Vložit příspěvek | Všechny příspěvky »

Tipy

Zaregistrujte se. Registrovaní uživatelé získají spoustu výhod: Nezobrazuje se jim reklama, mohou vkládat příspěvky do diskuze bez antispamové kontroly a vyplňování svého jména, později je upravovat nebo smazat, mohou si mezi sebou posílat zprávy a vytvořit si vlastní profil na webu.

Chcete pravidelně odebírat novinky z tohoto webu? Přihlaste se k odběru RSS.

Návštěvy:
Powered by BorecWeb 2.2.32, 2011 – 2014 ©
Načítání...
Stáhnout